Plazmový generátor RPZ 14 je terapeutický biorezonanční přístroj, který pomáhá odstraňovat někdy i celoživotní bolesti, neduhy, deprese, únavy, alergie a závažné autoimunitní choroby.

Pomáhá z těla vyloučit bolerie, herpes vir, EBV vir, papiloma vir, chlamydie, všechny druhy parazitů, plísní, virů a bakterií včetně jejich exotických forem, které si bohužel s sebou často přivážíme z dovolených.

 

 

Plazmový generátor funguje na principu biorezonance. Jde o rychlou, inovativní a bezbolestnou metodu bez vedlejších účinků. Kombinuje poznatky tradiční čínské medicíny, kvantové fyziky a biofyziky. Tato metoda využívá skutečnosti, že všechny buňky v lidském těle, ale také mikroorganismy (viry, bakterie) a patologické látky (např. pyly, toxiny, těžké kovy) vysílají elektromagnetické vlnění (tzv. frekvenční vzorek), které je možné změřit. Pokud danou frekvenci (popř. frekvenční pásmo) zadáme do plazmového generátoru a necháme jí působit na lidský organismus, buněčná stěna vybraných patologických mikroorganismů a látek se kmitáním rozpadne. A to v kterékoli části lidského těla ve vzdálenosti do 3 metrů od generátoru. Po narušení buněčné stěny začne imunitní systém tyto patologické mikroorganismy a látky sám ničit a dochází tak k samovolnému uzdravení (detoxikaci) lidského organismu.

 

Podívejte se na video o plazmovém generátoru RPZ 14 a na video detailního rozpadu parazitální zátěže (Trepka velká) při plazmování. 

 

 

RPZ 14 je nejpokročilejší frekvenční generátor na světě, jelikož jako jediný dokáže pracovat v rozmezí frekvencí od 1 až do 900 Hz. Vyrábí ho česká společnost Z-technology s.r.o. na základě objevů, které učinil mikrobiolog Raymond Rife ve 20. - 30. letech 20. století.

V následujícím videu je vysvětlen princip biorezonance, na jehož základě provádíme detoxikační terapii.

 

 

Průběh terapie

 • Plazmový generátor je zpravidla používán v kombinaci s diagnostickým přístrojem Oberon System Quantum, který zajišťuje kompletní analýzu a následnou diagnostiku lidského organismu a to před a po samotné terapii plazmovým generátorem. Pomocí Oberonu jsme schopni porovnat účinnost a efektivitu dané terapie – stav organismu před a po.

 • Terapie probíhá bezkontaktně a trvá zhruba 3-4 hodiny. Počet terapií se liší v závislosti na zdravotním stavu daného člověka. Průměrně jde o sérii zhruba 3-5 terapií 1x týdně.

 • Terapie je vhodná nejen pro děti, ale i nemocné. U rodinných příslušníků je mikrobiální zátěž zpravidla z 80% stejná, proto doporučujeme terapii podstupovat v rámci rodiny společně. Mikrobiální zátěž odstraníte najednou za jednu cenu a vyhnete se reinfekci a nežádoucímu návratu onemocnění. V případě, že některý ze členů rodiny není nositelem patogenu a je přítomen terapii, je pro něj zdravotně nezávadná.

 • Celková detoxikace se velmi urychlí, pokud její proces podpoříte užíváním doporučených detoxikačních kapek Joalis (mj. pozitivně působí také na nervový systém), tinktury ořešáku amerického, zásadité směsi, křemeliny (zlepšuje fungování vylučovacího systému), koupelové směsi Meine Base. Vše můžete zakoupit u nás.

 • Terapii se doporučujeme vyhnout v období menstruace, jelikož tělo podstupuje zátěž a přísun další zátěže by vás mohl ještě více oslabit a více unavit.

 • Pokud máte nějaký akutní zdravotní problém, upozorněte nás na něj telefonicky alespoň 2-3 hodiny před návštěvou. Přizpůsobíme Vám terapii a pomůžeme tak vaší imunitě ke stabilizaci, a to i v případě závažnějších infekcí (např. herpes, angína, EBV, chřipka, bronchitida, u dětí akutní či chronické stavy kašle, alergie, ekzém, průjem, bolesti bříška, teploty i horečky a nejrůznější záněty či bolesti). 

 • Pokud ve vaší domácnosti chováte zvířátko (psa, kočku, králíčka, křečky aj.), doporučujeme je na terapii vzít s sebou nebo je nechat odčervit.

 

Během aplikace detoxikační kúry doporučujeme

 • Nevzdalovat se z dosahu plazmového generátoru (3 metry a více), nepoužívat velké elektronické nebo kovové přístroje, které by bránily v proudění vln do vašeho těla. Během terapie máte k dispozici televizi.

 • U aplikací frekvencí je velice důležitý také pitný režim. Vhodné je vzít si s sebou svačinku a Váš oblíbený nápoj (během tříhodinové terapie je vhodné vypít 1 až 2 litry tekutin v závislosti na tělesné struktuře organismu). Vodu a čaj podáváme zdarma.

 

Během celé detoxikační kůry doporučujeme

 • Vyvarovat se požívání alkoholických nápojů, a to 48 hodin před i po terapii.

 • Vyvarovat se požívání nápojů obsahujících kofein, a to hodinu před i po terapii.

 • Vyvarovat se požívání ostrých a těžkých tučných jídel v den terapie. Velmi prospěšná je pravidelná zdravá a plnohodnotná strava. 

 • Vhodné je v jídelníčku upřednostnit potraviny obsahující převážně škroby (těstoviny, rýže, brambory). Tyto potraviny na sebe dokáží velice dobře navázat toxiny uvolněné po zničení patogenů.

 • Přísun vitamínu C v množství 1000 mg až 3000 mg v den terapie. Vitamín C má schopnost neutralizovat toxiny vyprodukované rozpadem patogenů při plazmování a zabránit jejich působení na organismus. Přísunem dostatečného množství vitamínu C zabráníte případným bolestem hlavy či únavě.

 • V průběhu detoxikačního procesu frekvenční terapií je velmi prospěšné užívání potravinových doplňků, které vám byly doporučeny při diagnostice. Ty zaručí nastolení optimální mikroflóry ve střevech a vy se tak vyhnete možným zdravotním komplikacím, jako je např. průjem, nevolnost a zácpa. Doporučené potravinové doplňky v podstatě dokáží eliminovat životaschopnost určitých druhů kvasinek, virů, bakterií, prvoků i parazitů a tím značně zefektivnit celou detoxikační kůru.

 

Stavy, které mohou léčbu doprovázet

 • Během 3 týdnů po plazmování nedoporučujeme absolvovat krevní testy – jejich výsledky by nemusely být relevantní. Tělo se postupně zbavuje nečistot a snaží se vypořádat se zbytkem zátěže, která ještě v organismu zůstala.

 • V průběhu detoxikačního procesu a 3-6 měsíců po absolvování terapie se můžete setkat s vykašláváním (především ráno) a samovolným čištěním nosních dutin.

 • Můžete se setkat s tmavou močí či drobným pícháním v různých částech těla. Obojí je důsledkem probíhajících detoxikačních procesů v těle.

 • Vlivem čistících schopností organismu se můžete setkat rovněž s průjmem a v případě závažných metabolických onemocnění i s drobnou krátkodobou nevolností. Vše se dá minimalizovat vhodnou stravou a potravinovými doplňky nebo delší následnou frekvenční terapií na podporu orgánů.

 • U dětí může dojít ke krátkodobému efektu – „nemám hlad“, podrážděnosti, únavě či ospalosti. Počítejte s tím, že v den terapie mohou chtít jít spát o hodinu dříve než obvykle. 

 

Upozornění: Plazmový generátor RPZ 14 a plazmování je detoxikační metoda, která se v ČR používá teprve 5 let, a není schválená jako léčebná metoda. Plazmový generátor RPZ 14 není zdravotnický prostředek.

 

 

© IM REZONA z.s.                 adresa: Na Hlavní 23/21, 182 00 Praha 8 - Březiněves          mobil: +420 603 161 147          frydlova@imrezona.cz