dle metody MUDr. Josefa Jonáše 

 

Trpíte chronickými obtížemi: alergiemi, ekzémy, bolestmi hlavy, dlouhodobými gynekologickými výtoky? Býváte často unaveni bez zjevné příčiny? Cítíte, že nejste v pořádku, ačkoli podle lékařů jste zdraví? Vyzkoušejte unikátní metodu C.I.C.

 

Metoda C.I.C.

(Controlled Inner Cleansing – Řízená a kontrolovaná vnitřní očista)

Metoda C.I.C. se zabývá zdravotním stavem člověka z celostního pohledu. Příčinu obtíží vidí v zatížení organismu různými druhy toxinů v různých tkáních lidského těla. Toxiny dovedou ve velké míře ovlivňovat náš imunitní systém, který pak nepracuje správně a vznikají chronické problémy jako alergie, bolesti kloubů, únava atd. Proto je nutné je z těla odstranit. V metodě C.I.C. rozeznáváme a detoxikujeme následující druhy toxinů:

 

  • toxiny životního prostředí (těžké kovy, chemické látky)
  • infekční ložiska mikroorganismů a jejich toxiny
  • emoční toxiny
  • radioaktivní látky
  • chemii potravinářskou, průmyslovou, zemědělskou, bytovou a další
  • cizorodé bílkoviny ze životního prostředí
  • toxické látky vzniklé trávením
  • léky, drogy
  • metabolické toxiny
  • biogenní soli


Detoxikační terapie pomocí preparátů Joalis je proces vnitřní očisty člověka, při které jsou využívány pouze produkty přírodní medicíny. Jedná se o
neinvazivní metodu, jejímž prostřednictvím není nikterak zasahováno do přirozeného fungování lidského organismu. Právě naopak. Díky vyloučení toxinů dochází k opětovnému nastartování rovnovážných, samouzdravujících se funkcí uvnitř těla, což má za následek zlepšování zdravotního stavu.

 

 

Proč zrovna řízená detoxikace?

Aby celková očista organismu (neboli detoxikace) proběhla co spolehlivěji a nejúčinněji, je třeba mít k dispozici přesné informace o přítomných toxinech v konkrétních tkáních Vašeho těla. Tyto informace můžeme získat pomocí komplexní analýzy přístrojem Oberon nebo Bicom. Na základě jejích výsledků Vám doporučíme vhodné doplňky stravy Joalis. Vytvoříme Vám na míru detoxikační plán, ve kterém zohledníme části těla, kterým je třeba se věnovat přednostně tak, aby metoda C.I.C. zapůsobila co nejrychleji a co nejefektivněji a aby Vaše obtíže ustoupily co nejdříve. Během Vaší detoxikace budete mít kontrolu nad tím, zda očista organismu probíhá v pořádku. Dozvíte se také další doporučení týkající se Vaší celkové životosprávy. Zjistíte, které typy léčiv, bylin, potravinových doplňků, potravin a alergenů Vám ve skutečnosti škodí a které jsou naopak vhodné pro správné fungování Vašeho těla.

 

Přípravky Joalis

Preparáty Joalis jsou doplňky stravy na čistě přírodní bázi. Každý preparát je tvořen určitou, přesně danou kombinací bylin a pro zpracování bylinných macerátů jsou používány zvláštní informační technologie. Cílem je zajistit co nejvyšší možný účinek daného preparátu na lidský organismus.

Preparáty Joalis pomáhají organismu zbavit se příslušných toxických zátěží, a tím i zdravotních problémů. Optimalizují imunitní reakce a spouští detoxikační procesy v organismu. Tělo se v podstatě čistí samo na základě informace, kterou do něj opakovaně dodáváme.

Preparáty si můžete kapat do úst nebo mazat na kůži, můžete je užívat spolu se svými běžnými léky. Účinek kapek nekončí spolu s ukončením užívání, tělo pracuje dál, takže efekt může pokračovat klidně i pár měsíců poté, co se proces nastartoval.

Všechny preparáty Joalis byly schváleny jako doplňky stravy. To znamená, že nenahrazují léky předepsané lékařem, ale je možné je kombinovat s jinými doplňky stravy nebo i s předepsanými léky. Jejich vývoj a výzkum je založen na dlouholetých zkušenostech MUDr. Josefa Jonáše. Aby se potvrdily účinky produktů Joalis, nechala firma Joalis vypracovat klinické studie na vybrané produkty v kombinaci s obtížemi, na které jsou doporučovány. Výsledky těchto studií dokládají, že dlouholeté úsilí MUDr. Jonáše a jeho spolupracovníků je zaměřeno správným směrem. Další informace najdete také na webu www.joalis.cz

 

Důležité informace ke skladování a užívání preparátů 

Kapky se nekapou na kovovou lžičku. Nesmí se skladovat v blízkosti silných zářičů, jako je mikrovlnka, počítač, mobil, lednice apod., aby se nepoškodila informace nahraná do kapek. Proto nedoporučujeme je nosit v kabelce nebo tašce pohromadě s mobilem. Nesmí také přijít do kontaktu s plazmovým generátorem - pokud ho máte doma, je třeba schovat preparáty Joalis mimo jeho dosah.

 

 

 

 

© IM REZONA z.s.                 adresa: Na Hlavní 23/21, 182 00 Praha 8 - Březiněves          mobil: +420 603 161 147          frydlova@imrezona.cz